Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Jaunųjų talentų dovana Adomui Petrauskui

Kupiškio etnografijos muziejaus filiale Adomo Petrausko muziejuje buvo įgyvendintas gražus ir prasmingas projektas, skirtas paminėti A. Petrausko 100 – ąsias gimimo metines bei paskatinti moksleivius domėtis etnine kultūra. O taip pat buvo labai įdomu pamatyti, patirti kaip muziejus atrodo jaunosios kartos akimis. 

Šiame projekte dalyvavo : Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos mokiniai, Šepetos Almos Adamkienės pagr. m- klos,  Subačiaus, Pandėlio gimnazijos, Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos  ir  Geležių pagr. m – klos mokiniai.                                                                           

Birželio mėnesį vyko apžvalginė ekskursija muziejuje, kurios metu moksleiviai turėjo galimybę susipažinti su Adomo Petrausko asmenybe, jo sukauptais rinkiniais, muziejaus ekspozicijomis.

Antrasis projekto etapas, kūrybinė stovykla, vyko rugsėjį. Veiklos vyko trijose sekcijose: lituanistų, fotografų ir dailininkų. Mokiniai, dalyvavę projekte, su didžiuliu ūpu kibo į darbus – ieškojo įdomių kadrų, eskizavo gražiausius muziejaus fragmentus, rinko medžiagą laikraštukams.  

Šiandien galime pasidžiaugti puikiais rezultatais, aplankydami parodą A. Petrausko muziejaus bokšte.   Patys įsitikinsite, jog čia kūrė tikri talentai, ir padovanojo Adomui didžiulę dovaną.  Ačiū visiems mokiniams, Ačiū ir jų mokytojams.

 Didžiausia dovana A. Petrauskui  yra tai,  kad mes visi renkamės ir domimės jo sukurta aplinka,  surinktais eksponatais ir nuveiktais darbais.

 O Adomas sėdi ant debesėlio, maskatuoja kojytėm, glosto sau barzda ir šypsosi :) 

Akimirkos iš projekto baigiamojo renginio.

adomo

adomo1 

 adomo 2

adomo 3 

adomo 4

 adomo 5

 adomo 6