Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

B. GADIŠAUSKIENĖS kūrybos darbų paroda „TŪKSTANTIS MANO GYVENIMO SPALVŲ“

energija2Gimiau 1950 metų spalio 26 dieną Kupiškyje. Baigusi vidurinę mokyklą įstojau į Kauno politechnikos institutą cheminės technologijos fakultetą. 1975 metais baigusi KPI gavau paskyrimą į Jonavos Azoto chemijos gamyklą. Ten praėjau verslo, profesijos ir gyvenimo mokyklą ir susipažinau su daugybe nuostabių žmonių. Dirbau vyr. dispečere, gamybinio skyriaus vyresniąja inžiniere. Achemoje pradirbau 15 metų, tačiau taip jau susiklostė, kad po dekretinių atostogų išėjau dirbti į draudimą.

Pats gyvenimo įdomumas prasidėjo, kai perėjau į kitą gyvenimo lygį, tapau pensininkė ir sumažinau tiesioginio darbo krūvį, o vaikai iškeliavo į pasaulį, pradėjo savarankišką kelią. Atsirado laisvo laiko. Nuėjau į dailės pamokas ir „užkibau“.

Taip prieš pusantrų metų atsivėrė naujas įdomus pasaulis. Dabar aš jaučiuosi esanti savo vietoje ir manau, kad tai mano pagrindinis gyvenimas. Iki to gyvenau, bet ne visai savo gyvenimą. Savo darbais noriu parodyti, kad gyvenimas yra gražus, spalvotas ir mes galime jį tokį matyti. Kviečiu pasidžiaugti gyvenimu kartu su manimi.

Dalinuosi su Jumis žinia - NIEKADA NE VĖLU KEIST SAVO GYVENIMĄ. Būkite drąsūs ir tvirti - Jūsų svajonė nesensta. Nesvarbu, kiek Jums metų, čiupkite savo svajonių Paukštę ir lėkite į savo svajonių pasaulį. 

Paroda eksponuojama A. Petrausko muziejuje iki 2017 m. rugpjūčio 2 d.