Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

"Snieguolių klubas" - "Sau apie save"

j.ciplyte"Snieguolių klubas" - tai moterų klubas, kuriame jos per įvairias kūrybines veiklas atranda ir realizuoja save. Vyksta užsiėmimai, į kuriuos renkasi moterys, norinčios pailsėti po dienos darbų, kūrybingai praleisti laiką, ir pabūti bedraminčių rate. Užsiėmimų metu prie arbatos puodelio diskutuojama įvairiomis aktualiomis temomis, dalinamasi įspūdžiais. Čia galima išbandyti kažką naujo, dar neatrasto, paslaptingo, atpalaiduojančio. Daug dėmesio skiriama keramikai, bet vyksta taip pat ir įvairios veiklos: piešimas ant drobės, šilko, papuošalų gamyba ir kt. Klubas įkurtas 2016 m. Jo vadovė tautodailininkė , IĮ "Jurgitėlės amatai" (Panevėžys) savininkė.

"Kiekvienas dažnai iš mūsų dėvi kaukę, norėdamas pasislėpti ar pabūti geresnis. Mes taip priprantame būti svetimais, todėl net meluojame sau, taip užverdami duris į laimę. O išmokęs priimti tiesą, atrandi patį nuostabiausią žmogų žemėje - save", - pasakojo klubo vadovė Jurgita Čiplytė.

Paroda "Sau apie save" - tai savęs pažinimo kūrybos darbai, bandymas atrasti save, nusiimti kaukę ir būti tokia kokia esi: su savo trūkumais, svajonėmis, viltimis. Kai randi laiko sau - išmoksti geriau save pažinti...

Parodoje eksponuojami keramikos ir tapybos darbai, pieštos mandalos. 

Raskite ir jūs laiko sau ! Pildykite svajones ir nenustokite svajoti! Suraskite ir pažinkite save...

Paroda eksponuojama nuo 2017 m. spalio 1 d. iki lapkričio 30 d. A. Petrausko muziejuje.