Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Respublikinė konkursinė Panevėžio regiono turo liaudies meno paroda"Aukso vainikas".

Aukso vainikasLiaudies menas Lietuvoje vis dar tebėra gyvas. Tai liudija dabarties meistrų kūrybos darbuose atsiskleidusi šimtmečių suformuota liaudies tradicija. Tai  liudija kasmet Lietuvos nacionalinio kultūros centro inicijuotas konkursas"Aukso vainikas". Šio konkurso vienas pagrindinių tikslų - "palaikyti gyvybingas ir atgaivinti nykstančias tradicines liaudies dailės šakas". Kiekvienų metų dalyvių susidomėjimas ir dalyvavimas rodo, kokia svarbi yra mūsų protėvių , senelių tiek metų puoselėjama kultūra ir kaip svarbu yra ją išsaugoti ir perduoti ateinančioms kartoms.

Šioje parodoje eksponuojama 32 tautodailininkų iš Anykščių, Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio ir Ukmergės rajonų. Kiekvienas iš autorių konkursui pateikė maiausiai po 5 darbus. Kompetetinga komisija išrinks  tautodailininkus  ir jų darbus, kurie bus eksponuojami nacionalinėje parodoje.

Paroda eksponuojama Kupiškio etnografijos muziejaus parodų salėje nuo spalio 2 dienos iki lapkričio 4 dienos. Kviečiame visus atvykti ir pasigrožėti tikrai nuostabiais darbais. Laukiame visu!