Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Pasitinkant gražiausias metų šventes...

kal3Kalėdų metas pripildytas gerumo, švelnumo, maloningumo, jautrumo, tikros meilės, spinduliuojančios šviesos, vidinio tvirtumo, vilties ir tikėjimo žmogaus gerumu ir geresniu pasauliu.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, visi skubame pirkti dovanas, rašyti laiškus, puoštis. Turbūt pats gražiausias ir nuostabiausias vaizdas - einant girgždančiu sniegu visur matyti papuoštus langus ir vitrinas. Mirgančios lemputės ir girliandos suteikia vidinę šilumą ir gėrį.

Pasitinkant Šv. Kalėdas ir Naujuosius Metus visos Kupiškio miesto įstaigos taip pat prisideda prie šios šventinės nuotaikos kūrimo.

Važiuojant pro Kupiškio Kristaus Žengimo bažnyčią neįmanoma nepastebėti gražiai pasipuošusio ir Kupiškio etnografijos muziejaus. Einat sniego takeliu, jau iš tolo šviečia languose iškabinti patys gražiausi Kalėdiniai karpiniai, kuriuos sukūrė Lietuvos tautodailininkų sąjungos Panevėžio bendrijos Kupiškio skyriaus pirmininkė Virginija Jurevičienė. O įžengus į vidų pasitinka gražiai nuo dovanų išsipūtusios ir virš židinio pakabintos viso kolektyvo Kalėdinės kojinės. Matant tokį vaizdą, kiekvienam čia apsilankiusiam lankytojui veidą papuošia šilta šypsena. O tada pajauti, kad gražiausios metų šventės jau labai arti.

Linksmų artėjančių švenčių!!!!

Šiaulių valstybinės kolegijos IOK 15 studentė Vaiva Domžaitė.

 kal

kal2