Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Antano Tušlos fotografijų paroda ,,Pakelk akis į dangų...“

Antanas Tula Fotografijavytjimas 21x30 cm 2019mGimiau Kupiškio rajone Uoginių kaime, tada dar buvo vienkiemiai. Dar jaunystėje susidomėjau fotografija. Pirmas fotoaparatas buvo Smena-7, vėliau Zenit. Tuo laiku vertingų fotografijų nelabai buvo, įdomiausia buvo pats procesas, ryškinti fotojuostas, prie raudono žibinto daryt nuotraukas. Buvau išmokęs ir spalvotas nuotraukas padaryti. Vėliau mokslai, armija, muzikavimas...

   Apie 1986 metus bedirbant tuometiniame Kupiškio r. Antašavos kolūkyje, kuriam vadovavo Albinas Vaižmužis, sklandė gražus posakis, kad žmogus ne vien duona sotus. Buvo nupirkta visa Sony vaizdo sistema: televizorius, videomagnetofonas, videokamera ir visa tai buvo patikėta man. Naujos technologijos fotografiją nustūmė ilgam laikui. Dabar, gyvendamas Panevėžyje, vėl grįžtu po truputį prie jos.

   Ši paroda pirmoji mano gyvenime. Nuoširdus ačiū muziejininkei Jolantai Knizikevičienei už pasiūlymą ir pagalbą rengiant šią parodą. Taip pat dėkoju Panevėžio Fujima fotografui Aloyzui Stakelei už pagalbą ruošiant nuotraukas parodai.

Antanas Tušla

Paroda eksponuojama Veronikos Šleivytės paveikslų galerijoje nuo 2019 m. balandžio 2 d. iki gegužės 31d.