Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Kupiškio etnografijos muziejus lankytojus kviečia įsisprausti į patogią avalynę, užsimesti ant pečių kelionines kuprines ir leistis į nepamirštamą sukilėlių žygį po Aukštaitijos kraštą

Kupiškio etnografijos muziejus lankytojus kviečia įsisprausti į patogią avalynę, užsimesti ant pečių kelionines kuprines ir leistis į nepamirštamą sukilėlių žygį po Aukštaitijos kraštą.

Balandžio 12 dieną specialistės Donata Jutkienė ir Giedrė Zuozienė pristatė savo parengtą naują edukacinę pamoką „1863 – 1864 m. sukilimo keliu po Šiaurės Rytų Aukštaitiją“.Tiesa, istorijos mėgėjams laipioti per kalnus ir braidyti per upes nereikės – iš arčiau susipažinti su to meto laikmečiu jie galės tiesiog muziejaus patalpose. Ne gana to, nepamirštamos kelionės dalyviai turės galimybę patys tapti sukilimo vadais ir iš arti pamatyti „koriku“ pramintą sukilimo malšintoją generalgubernatorių Michailą Muravjovą.

Muziejuje įdomios veiklos turės ir mažieji lankytojai. Vaikams pagamintos specialios

dėliones su užduotimis, o atsakymus į klausimus jie ras parodų salėje. Tarp užduočių – ir žemėlapyje rasti tikslias vietas, pro kurias sukilėliai keliavo arba kurios paženklintos jų pralietu krauju.

Geriausiai pasirodžiusios komandos apdovanojamos medaliais, „Korikas“ gauna savo geriausią „draugą“ - virvę! Kviečiame visus norinčius 5 - 10 klasių moksleivius registruotis iš anksto tel.: 8 (459) 35439 arba This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Maloniai lauksime.

sukilimas edukacija1 sukilimas edukacija2 sukilimas edukacija3
Akimirkos iš renginio Akimirkos iš renginio Akimirkos iš renginio