Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Edukacija

KUPIŠKIO ETNOGRAFIJOS MUZIEJUJE  

„Adomynės dvaro lobiai“ 

Adomyn(Nuo 1 klasės)

Edukacinės - pažintinės programos "Adomynės dvaro lobiai" metu, mokiniai turės galimybę aplankyti Adomynės dvarą ir susipažinti su jo istorija. Sužinoti ir ne tik pamatyti, bet ir pabūvoti ten kur ankščiau gyveno ponai taip pat ir aplankyti dvaro rūsius, kuriuose ankščiau buvo kalinami ir kankinami baudžiauninkai. Programą veda Virginija Pakalniškienė. Tel. 8-611-29113. Adresas: A. Vilėniškio g 4, Adomynės mstl., Kupiškio raj.  Užsiėmimo kaina vienam mokiniui 1 euras.

„Mįslių ir eksponatų draugystė“IMGP3399

(Priešmokyklinukams, 1-4 klasių mokiniams)

Ekspozicijoje senoviniai daiktai ir rakandai kiekvienas turi savo vardą. O jį mažiesiems lankytojams padės atspėti mįslės ir jų atsakymai. Įminsime mįslę, o tada surasime ekspozicijoje. Taip susidraugaus mįslės, eksponatai ir, aišku, vaikučiai!

 

salamiestis maketas2 „Salamiesčio dvaras“ 

(8-12 klasės mokiniams)

Užsiėmimo metu, netradicinėje aplinkoje dalyviai bus supažindinti su XVI a. pab. - XIX a. pr. Salamiesčio dvaro ir miestelio istorija. Dalyviai susipažinę su istorine medžiaga ir pamatę objektus apibūdins Radvilų ir Tiškevičių dvaravietes iš nuotraukų gebės pasakyti kultūros paveldo objektus ir jų pristatymo datas.

 

„Tautiniai drabužiai“ 

(8-12 klasių mokiniams)IMGP123K

Užsiėmimo metu sužinosite apie tautinio kostiumo nešiojimo kultūrą, jo visas dalis, koloritą ir regioninius skirtumus. Plačiau nagrinėsime aukštaitiškus kostiumus, mokysimės rišti nuometą.

 

4 1„Rudeninė puokštė“ (tik rugsėjo-lapkričio mėn.)

(priešmokyklinio ugdymo vaikučiams ir 1-6 klasių mokiniams)

Praktinio užsiėmimo metu išmoksite sukti gėles iš klevo lapų. Šiomis gėlėmis galėsite papuošti savo klasę, mokyklą, namų interjerą.

 

„Pintinės juostos“

    (5-12 klasių mokiniams)

2 1

Praktinio užsiėmimo metu išmoksite pinti aukštaitiškas pintines juostas. Norintys nusipinti tautiniam kostiumui tinkamas juostas gali užsisakyti ilgalaikę mokomąją programą.

 

„Ar puošite eglutę?8 1 1

(priešmokyklinio ugdymo vaikučiams ir 1-5 klasių mokiniams)

Užsiėmimo metu susipažinsite kaip senovėje buvo puošiama kalėdinė eglutė. Jei norite, kad  eglutė būtų pati gražiausia, siūlome rinktis šį edukacinį užsiėmimą!

 

„Pasakojamoji  ir dainuojamoji tautosaka vaikams“

6 1

(1-5 klasių mokiniams)

Tai trumpa pažintis apie dainuojamąją ir pasakojamąją tautosaką. Užsiėmimo metu klausysitės pasakojimų, mokysitės liaudiškų žaidimų ir dainų. 

 

22 1„Margučiai, jų raštai“

(priešmokyklinio ugdymo vaikučiams ir 1-12 klasių mokiniams)

Užsiėmimo metu susipažinsite su margučių marginimo būdais, simboliais, ornamentika. Iš gausybės raštų pavyzdžių patys išsirinksite ornamentus ir jais marginsite kiaušinį. Nepamirškite atsinešti baltų kiaušinių (pagal galimybes)!   
„1863 – 1864 m. sukilimo keliu po Šiaurės Rytų Aukštaitiją"
 (5-12 klasių mokiniams) 
sierak   virve  medalis
 

Šis užsiėmimas  - tai 150 – osioms sukilimo metinėms skirtos parodos žygis po mūsų regioną. Užsiėmimo metu prisiminsime sukilimo istorinius faktus, dėmesį telkdami Šiaurės Rytų Aukštaitijai. Turėsite galimybę patys tapti šio žygio dalyviais .

  
                                     "Senasis Kupiškis" 
                                             (8-10 klasių mokiniams)
 

19 maza

Kviečiame į edukacinę pamoką-ekskursiją. Jos metu sužinosite Kupiškio miesto istoriją, architektūros paveldo objektus, išgirsite pasakojimus apie žymiausius krašto žmones bei atliksite praktines užduotis. Jūsų laukia ekskursija po Kupiškio miestą!  

           

  

"Skulptūra ir jos rūšys Juozo Kėdainio kūryboje"

 (3-12 klasių mokiniams)  

J.KEDAINIS.JURATE.IR.KASTYTIS.8des.BRONZA 2Dalyvaudami šiame užsiėmime susipažinsite su J. Kėdainio gyvenimu ir kūrybos ypatumais. Lyginimo metodu sužinosite kokios yra skulptūros rūšys, kuo panašios ir kuo jos skiriasi. Praktinėje - kūrybinėje dalyje realizuosite savo kūrybines idėjas ir įtvirtinsite įgytas žynias.   

 

                                       "Pažintis su Henriko Orakausko skulptūromis“

                                              (3-12 klasių mokiniams)

IMG 0424 2

Ekskursijos metu susipažinsite su skulptoriaus H. Orakausko asmenybe, aplankysite Kupiškio mieste esančias skulptūras, sužinosite jų simbolių, metaforų ir ženklų reikšmes. Susipažinę su trimatės formos kūriniais, pamėginsite į meno kūrinius pažvelgti profesionalų akimis bei atlikti  praktinę užduotį.

 

"Buitinė aplinka - praeities liudininkė" 

  (2 - 7 klasių mokiniams)
Paveiksllis1
 
Aplankius muziejaus ekspoziciją,  susipažinsite su XIX a. pab – XX a. kaimo kasdieniais darbais, su etnografinių daiktų paskirtimi. O taip pat per daiktus ir jų istorijas atkursite tam tikrus gyvenimo fragmentus. Turėsite galimybę prisiliesti prie senovinio gyvenimo būdo išbandydami kai  kuriuos rakandus ir patys. Įtvirtinsite įgytas žinias žaisdami.
 
 
ADOMO PETRAUSKO MUZIEJUJE 
 
 
      „Papuoškim kraičio skrynią“
 
        (Nuo 1 klasės)
 
DSC06753
Užsiėmimo metu pasakojama kraičio skrynių reikšmė ir svarba. Dalyviai susipažins su skrynių puošybos elementais, spalvomis, simboliais ir praktiškai atliks kūrybinę užduotį – nupieš ir tradiciniais raštais išmargins iš popieriaus iškirptą skrynelę. Kviečiame dalyvauti ne tik vaikus bet ir suaugusiuosius.
 
    „Advento vainikas"
 
        (Nuo 1 klasės)
 
IMG 91Edukacinio užsiėmimo metu dalyviai bus supažindinami su Advento vainiko reikšme, simbolika ir atsiradimo istorija. Grupės dalyviai išmoks nusipinti vainiką, simbolizuojantį rimties metą, sužinos, kokių draudimų buvo laikomasi šiuo laikotarpiu. Kviečiame dalyvauti ne tik vaikus bet ir suaugusiuosius.
 
 
 
 
     „Senieji gryčios žiburiai"
IMGP3394
 
        (Nuo 5 klasės)
 

       Edukacinio užsiėmimo metu pasakojama apie apšvietimo priemonių raidą, rodomos įvairios gyvenamųjų namų apšvietimo priemonės (jos vėliau apžiūrimos ir muziejuje), demonstruojama žvakių liejimo technika. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai patys pasigamina bičių vaško žvakelę. Kviečiame dalyvauti ne tik vaikus bet ir suaugusiuosius.

 

 

V. ŠLEIVYTĖS PAVEIKSLŲ GALERIJOJE

 

akmenukai„Lauko akmenėlis - pirmas kūrinėlis“ 

(Priešmokyklinio ugdymo vaikučiams ir 1-10 klasių mokiniams)

Kviečiame paviešėti dailininkės Veronikos Šleivytės gimtinėje, paklausyti pasakojimo apie jos vaikystę ir susipažinti su kūryba. Kartu kursime, piešime ant akmenukų, ieškosime naujų išraiškos priemonių, išbandysime įvairias technikas ( akvarelę, guašą, pastelę, kreideles ir kt. ). Tik truputėlį kantrybės, fantazijos, svajonių ir akmenėlis suteiks džiaugsmo- taps tikru meno kūriniu.

 

5.laiskas.dukrelei.1939„Ateik, pajusk, išbandyk grafikos galimybes“

( 1-12 klasių mokiniams)

Jeigu norite sužinoti kas yra grafika, susipažinti su dailininkės Veronikos Šleivytės sukurtais grafikos darbais, siūlome atvykti į Veronikos Šleivytės paveikslų galerijoje vedamą edukacinį užsiėmimą ir išbandyti grafikos galimybes. Svarbiausia užsiėmimo dalis yra praktinis kūrybos procesas. Jūs turėsite galimybę sukurti unikalų autorinį kūrinį ar keletą jo egzempliorių.

 

 

 LAUKMINIŠKIŲ KAIMO MUZIEJUJE 

„Mano pirmoji siūlinė lėlytė“ lelyte

(priešmokyklinio ugdymo vaikučiams ir 1-12 klasių mokiniams)

 Norite smagiai praleisti laiką ir patys pasigaminti siūlinę lėlytę? Edukacinio užsiėmimo metu, pasitelkiant vaizdinę medžiagą, susipažinsite su siūlinės lėlytės gamybos ypatumais. Sužinosite kada ir kodėl atsirado rankų darbo lėlytės. Kiekvienas edukacinio užsiėmimo dalyvis išmėgins gebėjimus ir turės galimybę pasidaryti savo svajonių lėlytę.

  

vilnos„Rankdarbiai iš vilnos“ 

(6 – 12 klasių mokiniams ir suaugusiems)

 Kviečiami visi norintys pasinerti į kūrybos pasaulį ir dalyvauti edukacinėje programoje „Rankdarbiai iš vilnos“. Užsiėmimo metu išgirsite apie vilnos pluoštą, vėlimo rūšis ir įrankius, dekoravimo priemones, būdus ir pan. Įgyvendinsite savo kūrybinę idėją kurdami iš vilnos. Išmoksite naudotis vėlimo adatomis. Temas bus galima pasirinkti užsiėmimų metu atsižvelgiant į programos dalyvių amžių, pomėgius, kalendorines šventes. Siūloma rankdarbių gamyba: burbuliukų iš vilnos vėlimas ir raktams pakabuko ar karolių suvėrimas; sagės ar gėlės vėlimas; padėkliuko kavos puodeliui ar telefono dėkliuko vėlimas; interjero detalės vėlimas; aksesuarai iš vilnos; žaisliuko vėlimas.  

 Visi edukaciniai užsiėmimai kainuoja 0,40 € / mokiniui

 

UOGINIŲ AMATŲ CENTRE 

 

"Pokalbiai su žolynais"

SAM 3379Programa tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Programos metu keliausime po pievas ir klonius. Mokysimės išgirsti ką kalba augalai, ką jie nori pasakyti. Taip pat mokysimės pažinti augalus, rinksime laukinius ir susipažinsime su naminiais augalais. Virsime arbatą iš surinktų augalų ir ragausime, degustuosime.

Trukmė ~ 2 val.

Dalyvių grupės sudaromos nuo 15 asmenų.

Programos kaina 3€ - 1 asmeniui (nuolaidos netaikomos).

Programos užsiėmimą veda Dalia Petraitienė.

Dėl programos detalesnės informacijos ir užsakymų teirautis tel: 8-688-01416.

 

„Bitininkavimas - ne tik saldžios svajonės, bet ir karčios šaknys“

 

2017 Kupiskis - LITEXPOKupiškio rajono Uoginių amatų centre nuo 2017 m. kovo 1 d. numatomas naujas edukacinis užsiėmimas, kurį veda Zenonas Vezbergas. Programos temos:

 

1. „Pratarmė ir bitininkystė“ (1 val.) 

2. „Bičių šeima ir jos gyvenimas“ (1,5 val.) 

3. „Bitininkavimo priemonės" (2 val.) 

4. „Bityno įkūrimo organizavimas“ (1 val.) 

5. „Bičių produktai“ (1 val.) 

Tikslas – suteikti elementarias žianias apie bičių gyvenimą ir jų priežiūrą. 

Tinka įvairaus amžiaus lankytojams. Temą, lankytojų skaičių, laiką derinkite su Z. Vezbergu. 

Kaina sutartinė. Informacija ir užsakymai tel. 8-699-26922.

„Vaistas ir maistas visada šalia“ 

 

DSCF2258Edukacinė programa pravedama tik gegužės- rugsėjo mėn. 

Ši edukacinė programa skirta skirtingo amžiaus žmonėms. Jos metu vaikai ir suaugusieji susipažins su mus supančiuose laukuose ir pievose augančiais augalais. Sužinos augalų naudingasiais savybes išmoks juos pažinti ir panaudoti  tiek kasdieniniame gyvenime tik ir ištikus bėdai. Sužinos kaip teisingai rinkti ir paruošti naudojimui bei  saugojimui turimus augalus. 

Programoje dalyvaujantys žmonės turės galimybę pasigaminti ir paragauti žolių salotų, užtepo ant duonos, kiaušinienės su žolėmis, užsivirti arbatos iš surinktų augalų. 

Numatoma programos trukmė 2,5-3val.  ir susidės iš 3dalių: 

1. žolių rinkimas aplinkiniuose laukuose mokantis jas pažinti. 

 Trukmė apie 1,5-2 val. 

2. surinktų žolių paruošimas naudojimui. Maisto ruošimas su surinktomis žolėmis. paruošto maisto degustacija. 

Trukmė 0,5-1val. 

3. iškilusių klausimų aptarimas. 

Trukmė 0,1-0,5val. 

Programa pravedama grupėms nuo 8 iki 25 žmonių 

Programos kaina 5€ suaugusiam žmogui ir 3€ vaikui.

  

Užsiėmimą veda Renata Montvilienė 

Tel. Pasiteirauti ir užsakyti 861582040

 

„Vaistažolės prie namų“ 

 

Programa pravedama visus metus, vasaros metu naudojami švieži augalai, žiemos metu džiovinti.DSCF2250 

 Ši edukacinė programa skirta skirtingo amžiaus žmonėms. Pogramos metu dalyviai susipažins su populiariausiais, dažniausiai auginamai daržo, darželio, gėlyno augalais kuriuos galima naudoti dažnai pasitaikančių ligų gydymui. Sužinos kaip teisingai rinkti ir paruošti naudojimui bei  saugojimui turimus augalus. Susipažins su kitomis šių augalų panaudojimo galimybėmis. 

Programoje dalyvaujantys žmonės turės galimybę paragauti skirtingų augalų arbatos ir įvertinti jų skonines savybes. 

Numatoma programos trukmė 2 -2,5val.  ir susidės iš 2dalių: 

1. susipažinimas su augalais ir jų savybėmis. Arbatų iš šių augalų  degustacijos.

 Trukmė 1,5-2val.                                  

2. iškilusių klausimų aptarimas. 

Trukmė 0,1-0,5val. 

Programa vedama grupėms nuo 8 iki 25 žmonių. 

Programos kaina 4€ suaugusiam žmogui ir 2€ vaikui.

 

Edukacinį užsiėmimą veda Renata Montvilienė 

 Tel. Pasiteirauti ir užsakyti 861582040

 

 „Krikštynos“ 

 

1223Prieš važiuojant į bažnyčią siūlome atvykti į A.Petrausko sodybą ir išlydėti krikštuką pagal senovinius papročius ir tradicijas.

 

PALYDĖTUVĖS Į BAŽNYČIĄ

(apeigos vyksta A.Petrausko gryčioje)

Pasakojimas apie pribuvėjos svarbą vaikelio gimime ir iki krikštynų. Krikštatėvių(kūmų) patikrinimas,ar jie tinka užimti šias pareigas;

Kūmų priesaika.

Krikštuko nuprausimas vandeniu;

Krikštuko aprengimas krikšto drabužiais ir perdavimas kūmams;

Kūmos kraitis krikštukui (pintinė su krikšto apeigais kirtais daiktais)- organizatorių dovana krikštukui .

Vykimas į bažnyčią.

SUTIKTUVĖS  IŠ BAŽNYČIOS

(ceremonija vyksta amatų centre)

Bromas (kūmai duoda išpirką už praėjimą);

Pasveikinimas (išlydėjom pagoniuką,sutinkam …,krikšto vardo spėjimas);

Sėdimas priestalo;

Senelių įšventinimas į senelius;

Vyrai kepa kiaušinienę;

Šventiniai pietūs;

Kūmų ir tėvų apsikeitimas dovanomis;

Bobutės košė;

Linksma ir aktyvi veikla - žaidimai, rateliai, pažadai krikštukui  ir t.t.

Kaina ir programos scenarijus derinami individualiai.

Užsiėmimą veda Sandra Gabrėnaitė-Juknienė. 

Telefonai pasiteiravimui: 868443662, 867073114

el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

       „Kupiškėnų ingeidžiai ir linksmybės“  
 

DSC 0214Tai tradicinio kasdieninio kupiškėnų stalo pristatymas. Programos metu galėsite dalyvauti patiekalų gamybos procese ir sočiai papietauti. Ilgai sėdėti už stalo neteks, nes kviesime jus dalyvauti tradiciniuose žaidimuose, šokiuose, išgirsite mūsų krašto pasakojimų.

Užsiėmimo trukmė apie 2,5 val. Priimamos 15-75 žmonių grupės. Kaina 15 Eur/asmeniui.

Užsiėmimą veda Sandra Gabrėnaitė-Juknienė.  Telefonai pasiteiravimui: 868443662, 867073114

el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

  

       „Atajom sasut, tavį palydat, jaunųjų dienelių tau pabaigt padat...“    IMG111  

 (Mergvakaris pagal senąsias kupiškėnų tradicijas) 

        Nuo gegužės 1 d. 

         1. Duonelės kepimas.

         2. Rūtų ir lauko gėlių vainikėlių pynimas. 

         3. Nuometo rišimas. 

         4. Raganų viliojimo kerai, burtai, šokiai, ir žaidimai prie raganų laužo, mokymai kaip netekėjusios mergelėms rasti jaunikaitį .

         5. Ant raganų laužo bus verdamas "raganų gėrimas".

          Programos trukmė iki 5 val. Programos scenarijus ir kaina derinama individualiai.

Renginio metu vaišiname duona, sūriu, medumi, arbata, mergvakario pyragu “kasa”, bei raganų gėrimu.

Renginio metu dalyviai dėvi stilizuotus tautinius drabužius (duodami vietoje)

Galima maistą užsisakyti pagal pageidavimus arba atsivežti savo.

Užsiėmimą veda Sandra Gabrėnaitė-Juknienė. 

Tartis telefonu 868443662, el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 „Vesėlia anoj šaly...“ GEK17303

            (Nuo gegužės 1 d.)

1. Jaunųjų sutiktuvės su duona ir druska.

2. Pasoga. Autentiškos skrynios (ekspozicija muziejuje).

3. Senovės lietuvių piršlybų ir vestuvių apeigų pristatymas, patarimai nuotakai ir jaunikiui sėkmingam gyvenimui.

4. Vestuvių šokiai ir žaidimai.

5. Jaunieji rengiasi į vyro šalį. (Melžiava, pirmorytys ir svočios pietūs).

 Apie visa tai sužinosite atvykę pas mus į Adomo Petrausko muziejų esantį Uoginių km., Kupiškio raj.

 Programos trukmė nuo 1 iki 4 valandų. Kaina ir programos scenarijus derinami individualiai.

 Užsiėmimą veda Sandra Gabrėnaitė-Juknienė. 

 Tartis telefonu 868443662, el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

                 

       „A. Petrausko gryčia - duona kvepia“                                                         

 

duonUžsiėmimo metu jūs galėsite susipažinti su duonos kepimo paslaptimis, pamatyti kaip raugiama, maišoma bei kepama naminė duona. Galėsite patys dalyvauti kepimo procese – jo metu bus galima suformuoti savo kepaliuką, pašauti į duonkepę krosnį, luktelėti kol duonelė iškeps ir vėliau ją parsivežti namo. Edukacijos metu galėsite dalyvauti duonos kepimo procese, o kol duonelė keps, pasivaišinsite žolelių arbata, medumi, naminiu sūriu. Užsiėmimo trukmė iki 2,5 val. 

Priimamos 15-75 žmonių grupės. Kaina 5 Eur/asmeniui.

Užsiėmimą veda Sandra Gabrėnaitė-Juknienė. Tartis iš anksto telefonu 868443662. el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

  

„Rid rido margučiai...“ 

 

Programos metu:marguiai

  • Supažindinsime su Velykų šventės papročiais ir tradicijomis;
  • Išbandysite įvairius margučių marginimo būdus ir technikas;
  • Pasigaminsite stalo puošmeną velykų margutį;
  • Žaisite žaidimus, ridensite margučius ir varžysitės;
  • Lauksite Velykų bobutės;
  • Ragausite šventinių zuikių vaišių (kaina nuo 5 iki 10 eurų).   

Jūsų laukiame Amatų centre

Kupiškio rajonas

Uoginių kaimas

Dėl užsakymo teirautis:

Vadovė Sandra, tel. nr. 868443662

el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

„Užgavėnės“ 

 

IMG 20160426_153406Užsiėmimo metu išgirsite pasakojimų apie senovinių Užgavėnių apeigas, papročius, pamatysite Užgavėnių kaukes, išmoksite jas daryti, dalyvausite Kanapinio ir Lašininio kovoje, žaisite žaidimus, dainuosite dainas, eisite ratelius. Jūsų laukia vaišės: blynai su uogiene ir grietine, kruopų košė su spirgučiais, džiovintų vaisių kompotas.  

Programa „Užgavėnės“ organizuojama likus 1-1,5 mėn. prieš Užgavėnes.

Kaina derinama individualiai. Užsiėmimo trukmė ~ 1,5 val.

Užsiėmimą veda Sandra Gabrėnaitė-Juknienė.

 Tartis telefonu 868443662, el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

„Prie balto šv. Kūčių stalo“ 

 

DSC 0179Susėdus duonkepės sušildytoje gryčioje kviečiame prisiminti protėvių šv. Kūčių ir Kalėdų papročius. Dalyvausime Kūčių vakarienės ruošime: patys išsikepsime kūčiukus, dengsime šventinį stalą, puošime eglutę, žaisime, bursime.

Šventinė edukacinė programa 2 val. Jos metu bus pasakojama apie Advento, Kūčių, Kalėdų tradicijas; pinamas Advento vainikas, puošiama eglutė; skanaujama šeimininkės pagamintų patiekalų... (Iškepti kūčiukai dalyviui supakuojami išsinešimui)

Programa „Prie balto šv. Kūčių stalo“ vedama lapkričio-gruodžio mėn. Kaina 10 eurų/žmogui.

Užsiėmimą veda Sandra Gabrėnaitė-Juknienė. 

Tartis telefonu 868443662, el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 

„Keramikos pasaulyje“ 

 

ciplEdukacinių užsiėmimų metu susipažinsite su įvairiomis molio rūšimis. Kurdami darbelius iš rudojo molio, išbandysite kūrybines jėgas ir realizuosite savo svajones. Užsiėmimus užsisakyti tel.864050730 

Patys mažiausi - kurs įvairias figūrėles, pasakų herojus.

Pradinukai - išbandys virvelinės keramikos ypatumus.

Vyresnėliai  -  lipdys nuostabią interjero detalę.

Suaugusiems  - reikalingi du užsiėmimai. Pirmame - lipdys, o antrame – glazūruos.

Grupės dydis : 15 dalyvių. Trukmė : 1 val. Kaina: vaikui 3 €, suaugusiam 5€.

 

„Karpiniai“ 

 


karp virgKarpymo užsiėmimus galima rinktis pagal poreikius arba sudėtingumo lygį:  
nuo susipažinimo su karpymo meno pagrindais, sužinojimo apie Gyvybės medžio reikšmę lietuvių liaudies mene iki išmokimo sudėtingesnių karpinių kūrimo technikų, kerpant langų užuolaidėles, paveikslus su žmonių figūromis, angelais. 

 Amžius: vaikams, jaunimui, suaugusiems.

Grupės dydis: 10–25 dalyvių.

Trukmė: 1 - 1,5 val.

 Kaina: vaikams 1€, suaugusiems 3€.

 Laikas: pagal susitarimą.

 Kreiptis: tel. 8 611 39 286

El. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  arba This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Užsiėmimus veda :

Tradicinių amatų meistrė Virginija Jurevičienė.