Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

2016 m. Kultūros dienos minėjimas

2016 m. balandžio 15 d. 16.00 val. Kupiškio kultūros centre buvo minima „Kultūros diena“. 

Renginyje svečiavosi seimo nariai Aleksandras Zeltinis, Vytautas Saulenis ir Sergėjus Jovaiša.

B1

Nuotraukoje kultūros dienos nominantai kartu su kultūros centro direktore J. Janušoniene, rajono meru D. Bardausku, Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, Švietimo ir Sporto skyriaus vedėja J. Trifeldiene ir seimo nariais: A Zeltiniu, V. Sauleniu, S. Jovaiša.

Kultūros darbuotojams buvo skirtas smuikininko G. Dalinkevičiaus ir gitaristo S. Bušmos, taip pat E. Juozapaitienės kartu su moterų vokaliniu ansambliu „Eglė“ ir Kupiškio meno mokyklos mokinių koncertas.

B2

Nuotraukoje fleitininkė A. Repečkaitė.

B3

Nuotraukoje Kupiškio meno mokyklos mokinės.

B4

Nuotraukoje smuikininkas G. Dalinkevičius ir gitaristas S. Bušma.

Labiausiai nusipelnę kultūros srityje buvo apdovanoti padėkomis ir statulėlėmis. Kupiškio etnografijos muziejaus direktorė V. Aleknienė buvo apdovanota, ūkininko ir tarybos nario E. Černiaus  įstegta ir Kupiškio rajono mero D. Bardausko, Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, Švietimo ir Sporto skyriaus vedėjos  J. Trifeldienės įteikta statulėle su padėkos raštu: „Už nuopelnus Kupiškio krašto kultūrai, už atsidavimą savo darbui, iniciatyvas Kupiškio krašto muziejuje ir jo padaliniuose, kūrybišką veiklą kultūros srityje“, - rajono meras D. Bardauskas.  Statulėlę atsiėmė direktorės įgaliota muziejaus vyr. fondų saugotoja G. Zuozienė.

B6 2

 Nuotraukoje Kupiškio etnografijos muziejaus direktorė V. Aleknienė.

B6 1

Nuotraukoje statulėlė skirta etnografijos muziejaus direktorei V. Aleknienei.

Taip pat padėkos raštas buvo įteiktas Kupiškio etnografijos muziejaus specialistei Donatai Jutkienei: „Dėkoju Jums už kasdienį Jūsų darbą, pastangas bei gebėjimą puikiai atnaujinti ekspozicijas taikant interaktyvius sprendimus“,  - Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narys A. Zeltinis.