Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Azerbaidžiano ambasadorius Lietuvoje Hasanas Mammadzada

Balandžio 28 d. Kupiškio etnografijos muziejuje apsilankė Azerbaidžiano ambasadorius Lietuvoje Hasanas Mammadzada. Kartu su ambasadoriumi atvyko ir LR Seimo narys, dr. Mantas Adomėnas. Svečius lydėjo Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas ir Kupiškio rajono vicemeras Aurimas Martinka. Muziejuje svečius pasitiko Kupiškio etnografijos muziejaus direktorė Violeta Aleknienė, muziejininkės Jolanta Knizikevičienė ir Miglė Zakarauskaitė. 

Svečiai buvo priimti parodų salėje, vėliau muziejininkė J. Knizikevičienė papasakojo Kupiškio etnografijos muziejaus istoriją, trumpai supažindino su ekspozicija. Muziejaus svečių knygoje ambasadorius rašė, jog buvo sužavėtas ekskursija. Taip pat, palinkėjo, kad Kupiškio krašto istorija ir toliau sėkmingai būtų saugoma ateities kartoms.

IMGP9234

Prieš mus iš kairės sėdi: Kupiškio rajono meras D. Bardauskas, Azerbaidžiano ambasadorius Lietuvoje H. Mammadzada. Stovi muziejininkė J. Knizikevičienė. Kitoje pusėje sėdi, iš kairės: muziejaus direktorė V. Aleknienė, Kupiškio rajono vicemeras A. Martinka, LR Seimo narys M. Adomėnas.

IMGP9284

Iš kairės: LR Seimo narys M. Adomėnas, Kupiškio rajono vicemeras A. Martinka, Kupiškio rajono meras D. Bardauskas, Azerbaidžiano ambasadorius Lietuvoje H. Mammadzada, Kupiškio etnografijos muziejaus direktorė V. Aleknienė, muziejininkė J. Knizikevičienė.