Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje vizitas Uoginių k. amatų centre

Liepos 20 d. Kupiškio rajone, Uoginių k. amatų centre apsilankė Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyohei Shigeeda, su žmona ponia Mishiko. Uoginių k. amatų centre buvo vesta bitininko Zenono Vezbergo edukacija „Bitininkavimas ne tik saldžios svajonės, bet ir karčios šaknys“. Edukacijoje dalyvavo ne tik svečiai iš Japonijos ambasados Lietuvoje, tačiau ir Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas.

jap1

Nuotraukoje iš kairės bitininkas Z.Vezbergas,centre  Japonijos ambasadorius Lietuvoje T. Shigeeda su žmona Mishiko, dešinėje Kupiškio rajono meras D.Bardauskas.

Edukacininės pamokos metu svečiai buvo supažindinti su bitininkavimu, bičių šeima ir jos gyvenimu, bitininkavimo priemonėmis, bityno įkūrimo organizavimu ir bičių produktais.  T. Shigeeda buvo parodytas tikras korys, papasakotas bičių gyvenimas žiemą ir vasarą, medsukis (kurį išbandė ir pats ambasadorius), svečiai supažindinti su bičių veisimu ir prižiūrėjimu. Užsiėmimo metu buvo pavaišinti šviežiu medumi.

jap2

Nuotraukoje iš kairės bitininkas Z.Vezbergas,dešinėje  Japonijos ambasadorius Lietuvoje T. Shigeeda su žmona Mishiko.

Edukacija buvo surengta neatsitiktinai. Japonijos ambasadorius T. Shigeeda mano, jog Kupiškėnai gali tapti puikiais partneriais siekiant skatinti tarptautinį verslą ir bičių produktų gaminiais plėsti prekybą Japonijoje.

Dėmesio visiems besidomintiems bitėmis ir bitininkavimu. Kviečiame registruotis ir užsisakyti Zenono Vezbergo edukaciją tel.: 8-699-26922.

jap3

Nuotraukoje Japonijos ambasadorius Lietuvoje T. Shigeeda su žmona Mishiko.

jap4

Nuotraukoje iš kairės Japonijos ambasadorius T.Shigeeda, bitininkas Z.Vezbergas, ambasadoriaus žmona Mishiko bei Kupiškio rajono meras D.Bardauskas.