Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

"Snieguolių klubo" kūrybos darbų parodos "Sau apie save" atidarymas.

2017 m. spalio 1 d. Adomo Petrausko muziejuje vyko "Snieguolių klubo" kūrybos darbų parodos atidarymas. Parodą pristatė ir svečius  pasveikino Kupiškio etnografijos muziejaus muziejininkė Jolanta Knizikevičienė. Susirinkusiems svečiams koncertavo ir jaukią aplinką sukūrė jaunieji Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokyklos akordeonistai Domantas Vogulis ir Brigita Žemeckaitė, bei Kupiškio meno mokyklos akordeonistė Ernesta Knizikevičiūtė.

"Snieguolių klubas" - tai moterų klubas, kuriame jos per įvairias kūrybines veiklas atranda ir realizuoja save. Snieguolės Jurgita Čiplytė, Edita Revaitienė, Inesa Bagdzevičiūtė, Loreta Neliubšienė, Nijolė Jurkštienė - tai nebijančios savęs, ieškančios tobulėjimo, pasitikinčios savimi merginos.

Paroda "Sau apie save" - tai bandymas atrasti save, nusiimti kaukę ir būti tokia kokia esi, su savo trūkumais, svajonėmis, viltimis. Atrasti nuostabių savybių ir pražysti... Šioje parodoje eksponuojami keramikos ir tapybos darbai, pieštos mandalos.

Šventės metu išbandėme keletą saviraiškos užsiėmimų: kėglių žaidimą, muilo burbulų pūtimą, molinio suvenyro spalvinimą ir zumbos treniruotę, kurią pravedė zumbos trenerė Erika Vžesniauskienė. Renginyje dalyvavo daug meno mylėtojų "Snieguolių klubo" gerbėju ir draugų. 

55

Renginio dalyviai išbandė muilo burbulų pūtimą.

22

Vyksta edukacinis molinių magnetukų gaminimas.

33

Edukacinį molinių magnetukų gaminimą veda Jurgita Čiplytė (stovi kairėje).

44

Nuotraukoje kairėje "Jurgitėlės amatai" vadovė Jurgita Čiplytė, dešinėje Kupiškio etnografijos muziejaus muziejininkė Jolanta Knizikevičienė.

66

Nuotraukoje Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokyklos jaunieji akordeonistai Domantas Vogulis ir Brigita Žemeckaitė.

77

Nuotraukoje iš kairės Loreta Neliubšienė, Inesa Bagdzevičiūtė, Jurgita Čiplytė, Edita Revaitienė, Nijolė Jurkšienė.

88

Parodos "Sau apie save" akimirka.

111

Sveikinimai klubo  vadovei Jurgitai Čiplytei.

122

Šventės dalyvius šokti mokina zumbos trenerė Erika Vžesniauskienė.

1233

Šventėje buvo galima išbandyti kėglių žaidimą.