Kūrybinės dirbtuvės "Kalėdų belaukiant"

Artėjančios gražiausios žiemos šventės skatina sutikti jas šiltai ir puošniai. Gruodžio 6 d. Kupiškio viešosios bibliotekos Antašavos padalinio vyresnioji bibliotekininkė Laisva Čiuliepienė sukvietė visus, norinčius išmokti šiaudinio meno, į kūrybines dirbtuves „Kalėdų belaukiant" mokyklos aktų salėje. „Tėvų klubo" nariams ir mokiniams Skapiškio bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roma Bugailiškienė demonstravo dirbinius iš šiaudų. Viešnia papasakojo ir pamokė senovinio namų puošybos būdo.

Susirinkusieji iš šiaudų kūrė kalėdinius eglutės žaisliukus bei girliandas. Mamos džiaugėsi, kad tokius dirbinius gaminosi pirmą kartą. Visos pagamintos girliandos ir žaisliukai iš šiaudų papuošė biblioteką. Po raminančio užsiėmimo laukė garuojanti arbata ir saldėsiai. Moterys kartu su muziejininke Jolanta Knizikevičiene dalijosi būsimų švenčių puošybos idėjomis ir gardžių valgių receptais.

Laisva Čiuliepienė

Antašavos padalinio vyresn. bibliotekininkė

Vaida Arlauskienė

Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro mokytoja

Nuotraukos Jolantos Knizikevičienės

Ant1

Nuotrauka susitikimo metu.

Ant2

Vyksta pasiruošimo darbai.

Ant3

Foto akimirka.

Ant4

Roma Bugailiškienė (stovi viduryje) mokina pasidaryti šiaudinius  žaisliukus.

Ant5

Vyksta darbai...

Ant6

Darbas reikalaujantis kruopštumo ir rimties.

Ant7

Nuotraukoje Vaida Arlauskienė.