Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Atverk širdį gerumui...

Sausio 17 d. Virbališkiuose vyko muzikinė - literatūrinės popietė ,,Atverk širdį gerumui‘‘. Renginio pradžioje vedančiosios Lidijos Mačiulienės paskaityta pasaka apie gerumą paskatino visus susimąstyti iš kur atsiranda gerumas. Malonu buvo pristatyti popietės svečius iš Kupiškio socialinės globos namų. Skambėjo šių namų gyventojų kapelos „Žvangučiai“ (meno vadovai Sigitas Malinauskas ir Robertas Rutkauskas) smagios ir visiems gerai žinomos dainos, todėl susirinkusieji mielai dainavo kartu. Žiūrovų gausūs aplodismentai, šypsenos palaikė dainuojančius, o eilėraščių posmai apie gerumą, priminė visiems ,, Kiek dovanosi tu kitiems Gerumo, tiek iš kitų jo gausi pats...“ Duetų pasirodyme skambėjo populiariosios dainos, kurios niekada nesensta. Poezijos posmai, kapelos “Žvangučiai” šaunūs atlikėjai pripildė renginio dalyvių širdis gerumo, džiaugsmo. Tikimės, kad ne tik šventėje pastebėsime šalia esantį, pasidalinsime su kitu savo laiku, geru žodžiu, džiaugsmu, meile.

 Popietės metu Kupiškio socialinės globos namų gyventojų ir keramikų parodą „Keramikos menas žmogaus gerovei“ pristatė užimtumo specialistė Raminta Murnikova. Ji papasakojo apie vykusį projektą „Lipdau pasaulį ir save: keramikos menas žmogaus gerovei“. Keramikos darbai buvo jau eksponuojami Šepetoje, Vilniuje, Uoginiuose, mūsų bibliotekoje, o iki vasario mėn. pabaigos dar galėsime pasigrožėti Virbališkių buvusios mokyklos patalpose. Sužinojome, kad globos namų gyventojai noriai koncertuoja ir džiaugiasi galėdami aplankyti kitų bendruomenių organizuojamus renginius.

Po koncerto renginio organizatorės Virbališkių bibliotekos bibliotekininkės ir Laukminiškių kaimo muziejininkė visus vaišino kvapnia arbata, kava ir kaimišku sūriu. Laikas praleistas kartu širdis pripildė gerumo, ramybės ir pasitikėjimo.

Virbališkių kaimo ir Kupiškio socialinės globos namų bendruomenių, Laukminiškių kaimo muziejaus bendradarbiavimas tęsiamas. Džiugina užsimezgusi nuoširdi draugystė. Visada lauksime atvykstant svečių ir pasirodant su naujais darbais, koncertine programa. O ši popietė priminė, kad turime rasti laiko poezijai, muzikai, kūrybai, bendravimui ir gerai pasvarstyti, kokios vertybės mūsų gyvenime svarbiausios.

Dėkojame Kupiškio socialinės globos namų gyventojų kapelai „Žvangučiai“ ir bendruomenei, kad turėjome galimybę susipažinti su jų kūryba, kuri pripildo širdį šiluma, spalvomis, palieka šviesias mintis.

Virbališkių vyresn. bibliotekininkė Lidija Mačiulienė

 glob

Akimirka iš renginio Virbališkiuose.

glob1

Muzikinės - literatūrinės popietės "Atverk širdį gerumui" vedėja Lidija Mačiulienė.

glob2

Kupiškio r. socialinės globos namų užimtumo specialistė Raminta Murnikova ir meno vadovas Sigitas Malinauskas.

glob3

Kupiškio r. socialinės globos namų gyventojų kapela "Žvangučiai" (vad. Sigitas Malinauskas ir Robertas Rutkauskas).

glob4

Akimirka iš koncerto. Duetas.

glob5

Akimirka iš koncerto.