Arvydo Bagdono kūrybos darbų parodos uždarymas

Kupiškio etnografijos muziejuje sausio 30 d.  įvyko profesionalaus tapytojo, grafiko, fotografo  Arvydo Bagdono parodos uždarymas.  Menininkas yra kilęs  iš Rokiškio r., baigė Vilniaus  dailės akademiją, šiuo metu gyvena ir kuria Vilniuje, yra  Lietuvos dailės sąjungos narys.

 

Menininko teigimu, kiekvienas jo paveikslas turi savo istoriją, savo tematiką. Darbuose  „pagauta“ natūralaus gyvenimo akimirkos ir užfiksuotas jų pojūtis. Tapybos  technikai būdingi žaismingi ir, palyginti, smulkūs potėpiai, atvira kompozicija, judesys, nutolimas nuo tradicinės perspektyvos ir kompozicijos.  Galima teigti, jog visi darbai primena impresionizmui būdingus bruožus.

 

Parodos uždarymas nebuvo tradicinis. Visi galėjome  ne tik pasidžiaugti dailininko paveikslais, bet ir jo paties atliekamos dainos paglostė visų susirinkusiųjų širdis. Džiugu, kad renginyje dalyvavo ir muzikinius kūrinius visiems padovanojo Kupiškio meno mokyklos muzikantai. Na o kiek vėliau  visų norinčiųjų laukė edukacinis užsiėmimas. A.Bagdonas kartu su Kupiškio meno mokyklos mokiniais ir kitais parodos uždarymo svečiais piešė natiurmortą. Natiurmortui specialiai komponuoti vaisiai pabaigus darbą buvo  draugiškai suvalgyti.