„Gimę būti laisvi”

Šių metų sausio 12 d. Kupiškio etnografijos muziejus kartu su Kupiškio jaunimo centru visus kupiškėnus pakvietė į renginį „Gimę būti laisvi“, skirtą paminėti Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną. Sausio 12-oji pasirinkta neatsitiktinai, būtent šią dieną prieš trisdešimt vienerius metus į Vilnių iš Kupiškio pajudėjo 16 autobusų kolona ginti atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės.

Renginio metu buvo diskutuojama apie Sausio 13-osios įvykius, jų svarbą ir prasmę mūsų laikmečiui, muziejininkės pristatė fotografijų parodą „Mano miesto įsimintiniausios akimirkos”, Kupiškio jaunimo centro jaunimiečiai parengė įspūdingą muzikinį pasirodymą, muziejininkė Gytė Jakubkaitė pravedė viktoriną „Ką žinau apie Sausio 13-osios įvykius”. Visi svečiai vaišinosi arbata ir jaunimo centro keptais sausainiais.

Dėkojame renginio svečiams: Kupiškio r. savivaldybės mero pavaduotojui Augenijui Cesevičiui, Kupiškio r. savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjai Jurgitai Trifeldienei ir Kupiškio r. savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Irenai Mockuvienei už gražius žodžius ir linkėjimus. Dėkojame visiems renginio dalyviams už šiltą, jaukią ir labai prasmingą pavakarę praleistą kartu.