Prof. dr. fotomenininko, kultūros ir medijų kritiko Remigijaus Venckaus personalinė fotografijų paroda „Fotografijos fragmentai“.

Pagaliau Kupiškio etnografijos muziejus atvėrė duris lankytojams. Šių metų birželio 15 d. po ilgos pauzės įvyko pirmasis renginys – prof. dr. fotomenininko, kultūros ir medijų kritiko Remigijaus Venckaus personalinė fotografijų paroda „Fotografijos fragmentai“.
Laikydamiesi visų LR sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimų, lankytojai su dideliu malonumu apžiūrėjo neeilinę parodą – labai šiuolaikišką, visiškai kitokią, kurioje persipina filosofinė interpretacija su jausmu, atmintimi bei kasdienos objektų transformacija. Pagrindinė menininko kūrybos tema – atmintis, laikas ir individuali patirtis. Parodos autorius teigia: „Kūryboje gausu potemių, kurias provokuoja gyvenimas, vizualinės kultūros posūkiai, technologijų tobulėjimas, komunikacijos fonas ir nuolatinė savianalizė. Atmintis yra labiausiai susijusi su savianalizės gestu. Esu įsitikinęs, kad tikro menininko kūryba yra pirmiausia nukreipta į jį patį. Tai nuolatinis nuosavų žaizdų draskymas, stebėjimas reakcijų į savąjį aš, dialogas su savo jausmais ir protu, kuris nenutyla net poilsio akimirkomis. […]“
Paroda bus eksponuojama iki šių metų liepos 14 d.