Susitikimas su Egle Gabrėnaite.

Liepos 4 dieną Kupiškio etnografijos muziejuje vyko susitikimas su kino ir teatro aktore Egle Gabrėnaite. Tai  aktorė, kuri  ryškia žvaigžde  spindi teatro padangėje iki šiol ir tikrai ne veltui laikoma Lietuvos teatro ikona. Visi jos sukurti vaidmenys    gilūs, išnešioti, išgyventi ir kupini  išskirtinio talento ir asmenybės charizmos. Tai ne tik talentinga aktorė, bet ir labai šiltas, nuoširdus žmogus bei intelektualus  pašnekovas. Ir tuo galėjo įsitikinti visi, kurie buvo atvykę į susitikimą su šia menininke.

Renginį  vedė režisierė Vilija Morkūnaitė, puikiai išmananti teatro meną ir gerai  susipažinusi su Eglės Gabrėnaitės sukurtais vaidmenimis. Buvo labai įdomu išgirsti  šių dviejų moterų diskusijas, įžvalgas, originalius pastebėjimus apie šiuolaikinį teatrą bei  jaunuosius  kūrėjus.